WYDARZENIAZimowe wyprzedaże w Centrum Handlowym Czyżyny. Teraz możesz pozwolić sobie na więcej!

Doskonała wiadomość dla wszystkich kolekcjonerów okazji. W CH Czyżyny trwają zimowe wyprzedaże z rabatami aż do - 70%. Sezonowe obniżki cen to wspaniała okazja na uzupełnienie garderoby, zakup akcesoriów, biżuterii czy dodatków do mieszkania.

Największe promocje znajdziemy w salonach odzieżowych. Ceny obniżyły między innymi Diverse oraz PAWO, gdzie trwa wyprzedaż do - 77%. W Quiosque oraz w CCC skorzystać można z cenowych okazji nawet do -70% taniej. Salon CHANGE oferuje natomiast bieliznę z rabatem do - 50%.

Na wielbicieli biżuterii czekają wyjątkowe okazje w salonach Apart i Sezam.
Podczas 'New year sale' w Aparcie rabaty sięgają do - 50%, a 'Winter sale' w salonach Sezam to między innymi okazje od - 10% na złoto, brylanty i zegarki aż do - 50% na srebro i pozostałe produkty.

Ciekawe oferty znaleźć można także w wielu innych sklepach i punktach handlowych w naszym centrum, jak na przykład w JYSK czy Pepco, które oferują wiele artykułów w wyprzedażowych cenach.
Słowem - zimowa wyprzedaż w pełni! Należy jednak pamiętać, że liczba produktów objętych specjalnymi promocjami jest ograniczona. Warto więc wybrać się na zakupy już teraz.
Zapraszamy do Centrum Handlowego Czyżyny!

Informacje o aktualnych promocjach znajdują się także na naszym Facebooku.