WYDARZENIAChcesz wysłać kartkę z wakacji? Odwiedź warsztaty w CH Czyżyny i wykonaj ją sam!

Choć wakacje nie mogą trwać cały rok, to warto zadbać, by te wyczekane były naprawdę wyjątkowe. W jaki sposób? W kolejnej edycji warsztatów DIY, które już 15 czerwca odbędą się w naszym centrum, będziemy uczyć najmłodszych, jak twórczo 'przechowywać' wakacyjne wspomnienia i zadbać o wakacyjny klimat na co dzień.

Mali uczestnicy sobotnich warsztatów w CH Czyżyny będą mogli wykazać się kreatywnością i samodzielnie wykonać kartkę z wakacji, jedyną w swoim rodzaju ramkę na zdjęcia oraz doniczkę na sadzonki według własnego pomysłu.

Podczas tworzenia pocztówek dzieci będą miały do dyspozycji kolorowy piasek, którym będzie można wypełniać kontury wakacyjnego rysunku i wyczarować piaskowe arcydzieła. Z kolei drewniane ramki na zdjęcia powstaną z patyczków a ozdobimy je niecodziennymi dekoracjami i pamiątkami z wakacji m.in. muszelkami znad morza, płatkami kwiatów, ziarnami aromatycznej kawy czy pestkami dyni.

A co z roślinkami, które będą przywoływać w domu wakacyjne krajobrazy, sielskie polany i łąki? Te również wymagają odpowiedniej oprawy. Dzięki udziałowi w warsztatach będzie je można umieścić w wyjątkowych doniczkach, które najmłodsi przyozdobią pisakami we wszystkich kolorach tęczy.

Partnerem wydarzenia jest Leroy Merlin. Warsztaty kreatywne w CH Czyżyny odbędą się w godzinach 11.00-16.00. Zapraszamy do wspólnej zabawy!