WYDARZENIAOdwiedź Miasteczko LEGO i poznaj jego mieszkańców!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka! Z tej okazji, 31 maja i 1 czerwca Centrum Handlowe Czyżyny zmieni się w świat kultowych klocków LEGO®. Od piątku do soboty, w godz. 11.00-19.00, dzieci będą mogły budować niepowtarzalne konstrukcje oraz spotkać ulubione postacie z serii LEGO® City, LEGO® Friends i LEGO® Duplo.

W programie wydarzenia znajdą się atrakcje dla całej rodziny! Na małych budowniczych będzie czekać kilka stref zabawy, gdzie można popuścić wodze fantazji i zbudować z klocków, co tylko podpowie wyobraźnia.

Dziewczynki będą mogły odwiedzić słynące z jeziora w kształcie serca Miasto Heartlake, gdzie spotkają paczkę radosnych przyjaciółek z serii LEGO Friends, z którymi będą dzielić wspólne zainteresowania i hobby m.in. muzykę, sport, taniec, miłość do zwierząt czy przyrody.

W strefie LEGO City znakomicie odnajdą się uwielbiający przygody chłopcy, którzy będą mogli wcielić się w nieustraszonych bohaterów m.in. strażaka, policjanta, lekarza, pilota czy badacza aktywnych wulkanów.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami - niespodziankami, w których dzieci będą tworzyć różnorodne modele na zadany temat oraz prezentować swoje dzieła na scenie.

Z kolei na najmłodszych czekać będzie 'basen' wypełniony klockami LEGO Duplo, wiele godzin budowania niesamowitych konstrukcji z klocków oraz inspirujące ćwiczenia, w trakcie których poznają literki, cyfry, kształty oraz kolory.

Wydarzenie 'Miasteczko LEGO' odbędzie się na pasażu CH Czyżyny obok strefy restauracyjnej. Do klockowego szaleństwa zapraszamy dzieci wraz z rodzicami 31 maja oraz 1 czerwca.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy!