WYDARZENIANie zwlekaj ze złożeniem zeznania podatkowego - rozlicz z nami swój PIT!

W dniach 6 i 7 kwietnia (piątek i sobota) w godz. 12:00 - 20:00 w Centrum Handlowym Czyżyny odbędzie się Ogólnopolska akcja „Szybki PIT w galeriach handlowych”.

Celem akcji organizowanej przez Ministerstwo Finansów jest wsparcie podatników w rozliczeniu rocznej deklaracji PIT i umożliwienie im szybkiego i bezbłędnego złożenia deklaracji podatkowej za ubiegły rok. W ramach wydarzenia w Centrum Handlowym Czyżyny pracownicy krakowskich urzędów skarbowych będą bezpłatnie pomagać wszystkim zainteresowanym w wypełnianiu zeznania podatkowego.

Rozlicz i wyślij PIT przez internet z Centrum Handlowego Czyżyny

Podczas akcji „Szybki PIT w galeriach handlowych”, na specjalnie wyznaczonych stanowiskach informacyjnych, pracownicy Urzędu Skarbowego Kraków-Nowa Huta oraz Urzędu Skarbowego Kraków-Śródmieście pomogą zainteresowanym osobom rozliczyć PIT, wprowadzić go do systemu
e-Deklaracje i wysłać przez internet do właściwego urzędu skarbowego w Polsce wraz z wydaniem urzędowego potwierdzenia odbioru zeznania.

Urzędnicy będą także udzielali szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok oraz możliwych ulg podatkowych i odliczeń.

Żeby skorzystać z pomocy pracowników urzędów skarbowych należy zabrać ze sobą:
- rozliczenie PIT-11 jakie otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2017 roku,
- w przypadku korzystania z ulg podatkowych, należy pamiętać o zabraniu ze sobą potwierdzenia wydatków, które chcemy odliczyć,
- bardzo ważne jest by mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2016 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2016 roku – informacje te będą potrzebne do identyfikacji danych w systemie e-Deklaracje.

Przeprowadzana w Centrum Handlowym Czyżyny akcja „Szybki PIT w galeriach handlowych” prowadzona jest we współpracy z Izbą Skarbową w Krakowie.

Stanowisko akcji w CH Czyżyny zlokalizowane będzie na wprost wejścia do centrum od strony salonu CCC.