WYDARZENIAJarmark regionalny w Centrum Handlowym Czyżyny

Centrum Handlowe Czyżyny po raz kolejny zaprasza na kulinarne święto tradycyjnych smaków. Jarmark regionalny już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń centrum, a jego najbliższa edycja odbędzie się w dniach 24-28 października.

Tradycyjny jarmark regionalny w Centrum Handlowym Czyżyny to doskonała okazja do odkrycia lokalnych przysmaków. W czasie jego trwania 12 wystawców z całej Polski zaprezentuje to, co najlepsze w ich regionach – tradycyjne produkty spożywcze wytwarzane z najlepszych składników.

Wielbiciele regionalnych specjałów będą mieli okazję do nabycia produktów wytwarzanych według lokalnych receptur. Różne rodzaje pieczywa, wyroby wędliniarskie, sery, miody, przetwory, ciasta i napitki – te produkty będą kusiły wszystkich miłośników dobrego jedzenia, którzy odwiedzą CH Czyżyny w czasie trwania jarmarku.

Nie zabraknie także kulinarnych akcentów z całego świata – aromatycznych oliwek, słodkiej chałwy oraz wyrazistych przypraw.

Jarmark regionalny w CH Czyżyny to wydarzenie cykliczne, które odbywać się będzie także w kolejnych miesiącach. Do końca roku zaplanowano jeszcze 2 edycje, w tym specjalne wydanie świąteczne.

Zapraszamy wszystkich smakoszy w kulinarną podróż ze smakiem!