WydarzeniaJeśli lubicie spędzić czas nad kubkiem pysznej, czarnej kawy, jesteście łasuchami lubiącymi ciasta i ciasteczka, a do tego cenicie sobie wyjątkowe miejsca, w których możecie spotkać się z przyjaciółmi, wpadnijcie do nowo otwartej kawiarni Nakielny w naszym centrum handlowym.

więcej


Wakacje to czas beztroski i luzu, kiedy łatwo narazić się na nieszczęśliwe wypadki. Jak spędzić ten okres bezpiecznie? Tego dowiecie się od ratowników medycznych, Straży Pożarnej, krakowskiej Straży Miejskiej i policjantów, którzy już 13 lipca odwiedzą Centrum Handlowe Czyżyny!

więcej


Kolejna nowość w naszej ofercie! W naszym centrum otwarty został właśnie salon home&you, popularnej polskiej sieci sklepów z wyposażeniem wnętrz.

więcej


Naturalne sery, swojskie wędliny i kiełbasy, świeże bochny chleba, miody prosto z pasieki, tłoczone soki - kolejny raz w tym roku zapraszamy na Jarmark Produktów Regionalnych, który odbędzie się 26-29 czerwca.

więcej


W końcu to, na co czekaliśmy od dawna – lato w pełni. A wraz z nim atrakcyjne wyprzedaże i wyczekiwane promocje w Centrum Handlowym Czyżyny!

więcej


Choć wakacje nie mogą trwać cały rok, to warto zadbać, by te wyczekane były naprawdę wyjątkowe.

więcej


Zachęcamy do zapoznania się z informacją.

więcej


Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka! Z tej okazji, 31 maja i 1 czerwca Centrum Handlowe Czyżyny zmieni się w świat kultowych klocków LEGO®.

więcej


Wszystkie mamy są kochane i wyjątkowe! Dzień Matki obchodzimy 26 maja, ale w Centrum Handlowym Czyżyny już w sobotę 25 maja przygotowaliśmy wiele atrakcji dla wszystkich mam.

więcej


Już w sobotę (04.05) zapraszamy na wspólne popołudnie z planszówkami godz. 12:00 - 16:00.

więcej