WydarzeniaSmog to nie tylko gęste powietrze, jakie oglądamy za oknem. Zanieczyszczenia potrafią wdzierać się także do naszych mieszkań i domów, drażniąc oczy i układ oddechowy. Warto więc zadbać o czystość powietrza na tej niewielkiej przestrzeni.

więcej


Dowiedz się więcej o tym, jak być eko każdego dnia i dbać o środowisko naturalne. Weź udział w naszych warsztatach dla dzieci i dorosłych.

więcej


Naturalne sery, swojskie wędliny i kiełbasy, świeże bochny chleba, miody prosto z pasieki, tłoczone soki.

więcej


Chociaż słupki rtęci ciągle wysoko, to jesień może zaskoczyć. W sklepach pojawiają się zapowiedzi nowych kolekcji. Co będzie modne jesienią? Zaglądnijcie do sklepów w Centrum Handlowym Czyżyny. 

więcej


Naturalne sery, swojskie wędliny i kiełbasy, świeże bochny chleba, miody prosto z pasieki, tłoczone soki.

więcej


Szukacie wakacyjnej lektury, a może chcecie podarować przeczytanej przez Was książce drugie życie? Zapraszamy do biblioteczek w Centrum Handlowym Czyżyny, gdzie będzie można wymienić się książkami i zanurzyć w świecie literatury!

więcej


Czy pamiętacie, że w tym roku Nowa Huta, w której usytuowane jest Centrum Handlowe Czyżyny, obchodzi jubileusz 70-lecia? Z tej okazji już 9-10 sierpnia pod naszym centrum organizujemy dla mieszkańców letnie kino plenerowe z 18. dzielnicą w tle. Nie może Was zabraknąć!

więcej


Jeśli lubicie spędzić czas nad kubkiem pysznej, czarnej kawy, jesteście łasuchami lubiącymi ciasta i ciasteczka, a do tego cenicie sobie wyjątkowe miejsca, w których możecie spotkać się z przyjaciółmi, wpadnijcie do nowo otwartej kawiarni Nakielny w naszym centrum handlowym.

więcej


Wakacje to czas beztroski i luzu, kiedy łatwo narazić się na nieszczęśliwe wypadki. Jak spędzić ten okres bezpiecznie? Tego dowiecie się od ratowników medycznych, Straży Pożarnej, krakowskiej Straży Miejskiej i policjantów, którzy już 13 lipca odwiedzą Centrum Handlowe Czyżyny!

więcej


Kolejna nowość w naszej ofercie! W naszym centrum otwarty został właśnie salon home&you, popularnej polskiej sieci sklepów z wyposażeniem wnętrz.

więcej