WYDARZENIA'Zwierzęta jesienią' - konkurs fotograficzny na Facebooku CH Czyżyny

Późna jesień to czas, kiedy zwierzęta bardzo intensywnie przygotowują się do zimy. W parkach spotykamy poszukujące pożywienia wiewiórki oraz zimujące w Polsce ptaki. Coraz częściej można także zauważyć dzikie zwierzęta w pobliżu dużych miast.

Dla bacznych obserwatorów przyrody oraz wielbicieli zwierząt Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało konkurs fotograficzny 'Zwierzęta jesienią'. Aby wziąć w nim udział należy zamieścić zdjęcie lub film w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u CH Czyżyny, które pokazują, jak zwierzęta przygotowują się do zimy.

W konkursie nagrodzonych zostanie aż 5 osób, których zgłoszenia zostaną uznane przez jury za najciekawsze, najbardziej oryginalne i estetyczne.
Nagrodą główną jest aparat fotograficzny do zdjęć natychmiastowych, który pozwala od razu cieszyć się zatrzymanym na zdjęciu obrazem. Dla laureatów kolejnych 3 miejsc mamy książki 'Dwanaście srok za ogon' Stanisława Łubieńskiego, wielkiego miłośnika ptaków, a 5. wybrana osoba otrzyma zestaw gadżetów od CH Czyżyny.

Konkurs trwa od 12 do 17 listopada br. Mogą wziąć w nim udział osoby pełnoletnie.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Zapraszamy do zabawy!