Odpowiedzialna gra

Nasze odpowiedzialne działanie w grach

Głównym zadaniem hazardu online jest zapewnienie rozrywki klientom kasyna. Ale jest kategoria odwiedzających, którzy nie są w stanie kontrolować swoich działań podczas rozrywki hazardowej. Przed wizytą w kasynie należy zdać sobie sprawę, że hazard nie może być traktowany jako źródło dochodu. Zaleca się ciągłe monitorowanie ilości wydawanych pieniędzy, a także kontrolowanie czasu spędzanego na grze.

Klienci, którzy uważają, że wydają w kasynie więcej pieniędzy, niż mogą sobie pozwolić, a także ci użytkownicy, którym gra utrudnia wykonywanie codziennych obowiązków, powinni zwrócić uwagę na środki mające na celu zapobieganie niepożądanym sytuacjom.

Jak mogę ograniczyć straty lub wydatki?

Zgodnie z polityką odpowiedzialnego hazardu obowiązującą w naszym kasynie, zalecamy skorzystanie z opcji ustawiania ograniczeń osobistych, która jest dostępna na koncie użytkownika. Klient może z góry wskazać kwotę, którą bez uszczerbku dla własnego budżetu może przelać na depozyt, postawić i przegrać.

W każdej chwili można zmienić ustalone ograniczenia. Możesz natychmiast zmniejszyć wcześniej zdefiniowane limity. Podwyższenie kwoty możliwe jest tylko po wstępnym potwierdzeniu działań drogą mailową, a także po zakończeniu dotychczasowego limitu. Ma to na celu zapobieganie pochopnym działaniom.

Limit wysokości lokaty ustalany jest na dzień, tydzień, a także na miesiąc.

Ograniczenie kosztów możliwe jest na dzień, tydzień, a także miesiąc. W naszym kasynie całkowita wydana kwota jest określana na podstawie początkowego depozytu, a nie otrzymanej wypłaty.

Ograniczenie liczby zakładów dziennie, tygodniowo, a także przez jeden miesiąc.

Limit czasu trwania sesji gry jest określony w minutach.

Potrzebujesz odpoczynku?

Okres chłodzenia jest ustawiony na tydzień, a także na 1, 3, 6 miesięcy. W tym momencie klienci zostaną całkowicie wykluczeni ze wszystkich ofert reklamowych, nie będą mogli uzupełnić depozytu. Pozostanie jednak możliwość wypłaty środków. Okres chłodzenia jest aktywowany natychmiast. Po upływie wybranego okresu konto stanie się aktywne.

Okres samowykluczenia wynosi 6, 9 lub 12 miesięcy. Konto zostanie dezaktywowane natychmiast po aktywacji okresu samowykluczenia. Klient nie będzie mógł uzupełnić depozytu i wypłacić środków z konta w określonym czasie. Zgodnie z regulaminem naszego kasyna, jeśli gracz nie określił okresu samowykluczenia, wówczas środki pozostałe na depozycie zostaną wypłacone zgodnie z obowiązującymi limitami. Jeśli zdefiniowano okres samowykluczenia, środki można wypłacić dopiero po określonym czasie.

Co oznacza samowykluczenie z gry?

Aktywowany przez klienta okres samowykluczenia informuje nas o konieczności podjęcia działań w celu ograniczenia dostępu do konta oraz zawieszenia kampanii reklamowych. Użytkownicy mogą również poinformować o zaprzestaniu uczestnictwa w grach hazardowych drogą mailową, wysyłając nam stosowne pismo.

Weryfikacja danych osobowych klientów

Tylko osoby, które osiągnęły pełnoletniość, mogą zarejestrować się i grać na naszej stronie. Aby uniemożliwić użytkownikom poniżej 18 roku życia próby zostania klientami naszego kasyna, eksperci używają wszystkich dostępnych metod. Pracownicy kasyna zastrzegają sobie prawo do poproszenia gracza o dokument potwierdzający, że jest pełnoletni.

Biorąc pod uwagę specyfikę internetu, rozumiemy, że dorośli mają możliwość rejestracji w naszym serwisie. Dlatego gorąco zachęcamy rodziców do współpracy z nami w celu ochrony swoich dzieci. Możesz ograniczyć dostęp do witryny za pomocą specjalnego oprogramowania.

Co oznacza pojednanie z rzeczywistością?

Podczas ciekawej rozrywki możliwa jest silna pasja do gier online. W związku z tym co godzinę będziemy informować Cię o tym, ile czasu spędziłeś w kasynie za pomocą wiadomości. Pozwoli ci to przewidzieć kursy i pomyśleć o konieczności zatrzymania gry na określony czas.

Potrzebujesz pomocy z zewnątrz?

Istnieje wiele organizacji zewnętrznych, do których gracze mogą zwrócić się o pomoc: Gambling Therapy, GamCare, Gamblers Anonymous.